COVID-19 на Полтавщину завозять з інших регіонів

За останню добу на Полтавщині зафіксували 3 нових випадки коронавірусної інфекції. Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:

- За минулу добу на Полтавщині зафіксовано три нових випадки захворювання на коронавірус. З понеділка таких випадків у нас 6, загалом за останній місяць у нас було виявлено 54 нових випадки захворювання жителів області. Загалом із початку карантину у нас таких випадків 330.

290 осіб області вже одужали, лікуються 27 осіб. Хворі почувають себе нормально, але 9 з них лікуються стаціонарно. Дітей серед інфікованих немає, але є два медичних працівники. Всі нові випадки, - від осіб які прибули з інших областей.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:

- У нас у Полтавську область завозиться хвороба від наших сусідів, з інших областей. Так у нас з Києва завезли - 21 випадок захворювання, з Харкова - 3, з Російської Федерації - 1 та з Африки - 1.

Дмитро Лунін зауважив, - виходячи з того, що нові випадки привезені, буде створюватися комісія з керівниками міста та нац. Поліцією, щодо контролю та посилення робіт із заходами безпеки у транспорті. Щодо дитячих оздоровчих таборів, то вони цьогоріч працювати більш за все не будуть. А ось чи буде проводитися Сорочинський Ярмарок - залишається питанням.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:

- Я не можу сказати буде вона чи ні, тому що кожного тижня ми проводимо комісії ТЕБ та НС на яких приймається рішення, стосовно ситуації в області і в Україні загалом. І приймається те або інше рішення. Тобто таких рішень, буде ярмарка або ні, ми не маємо. Ми кожного тижня це питання вивчаємо і приймаємо рішення.

На брифінгу також торкнулися президентської програми Велике будівництво. Останні кроки залишились до відкриття приймального відділення обласної лікарні імені Скліфосовського, йдуть опоряджувальні роботи в Онкодиспансері та завершується налаштування нової сучасної техніки в Кардіодиспансері, - наостанок додав Дмитро Лунін.