У Полтаві спилюють здорові дерева, а сухі, вкриті омелою, аварійні - лишають

Здорові дерева, які створюють затишок спилюють, а от вкриті омелою, сухі та аварійні - ні. Мешканці селища Залізничників обурені тим, що вже багато років аварійні насадження ніхто не спилює. Жителі бояться ходити вулицею, в негоду ж, може впасти гілка і знеструмлюється пів села. Говорять, - неодноразово зверталися до колишнього очільника міста Олександра Мамая, тепер же до нинішніх керманичів міста із проханням спиляти дерева, але результату нуль.

Тетяна, мешканка селища Залізничників:

- Вже декілька років аварійні дерева, гілки з аварійних дерев падають на провода. І це спричиняє до того, до відключення світла. І звичайно, це проблема. Як тільки починається негода, завжди думаємо про те, що якась гілка впаде, обірветься провід і не буде струму.

Михайло, мешканець селища Залізничників:

- Я писав заяву на спилювання аварійних дерев, і вже 14 місяців як нічого не відбувається. Вже два роки тому серед літа після дощів дерево упало і воно дістає аж через дорогу на територію будинків, якщо б їхав транспорт з людьми, то були б жертви. Дуже великі дерева і важкі.

Мешканці селища запитують, коли їм чекати спилу дерев,- коли трапиться якесь лихо і когось ненароком пошкодить? Отримати відповідь ні у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.