Полтавські пенсіонери не отримають по тисячі гривень

10 липня, відбулося засідання тридцять п'ятої сесії сьомого скликання Полтавської міської ради.Традиційно до початку розгляду питань порядку денного заслухали громадськість. Здебільшого питання містян стосувалися неналежного стану міста. 

- Хочеться звернути увагу, що навіть у центрі нашого міста, мені 60 років, я такого сраму не пам’ятаю за все життя, у нас гірше чим при окупантах. Які просівші тротуари, розкопані газони, вирвані бордюри. Зараз місто не бачить нічого, приходять тільки для того, щоб вирішувати свої особисті питання. Взагалі забули про місто, половину руїн, повне неподобство. 

На етапі формування порядку денного депутат міськради Володимир Корчака запропонував включити на розгляд сесії ініціативу депутата міської ради Андрія Матковського щодо виділення по 1000 гривень кожному полтавському пенсіонеру, включно з військовими та по 5000 гривень матеріальної допомоги медпрацівникам.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Один проект рішення і другий проект рішення включити до поряду денного питання про надання матеріальної допомоги лікарям міста Полтави. 

Але дану ініціативу депутати провладної більшості не підтримали. 

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Сьогодні провладна більшість Удовіченка, Шамоти та Батьківщини по суті зробила полтавцям комбінацію з трьох пальців. Мало того, що під час карантину міська влада, чиновники міськвиконкому по суті поставили на коліна все місто і чомусь вони вважають, що влада має бути каральним органом, а не допомагати людям, не допомагати підприємцям, то сьогодні, коли ми внесли ініціативу допомогти нашим шановним пенсіонерам, у тому числі, військовим пенсіонерам по тисячі гривень і гроші б повернулися б через аптеки, магазини, ринки, через транспорт і знову ж таки в наш міський бюджет. І сьогодні ми пропонували допомогти нашим лікарям, нашим медичним сестрам по п’ять тисяч гривень, людям, які не отримали допомоги від держави, а сьогодні знаходяться на передовій з корона вірусом, то ці ініціативи підтримані більшістю не були вони вважають, що на це грошей немає.

Андрій Матковський вважає, - депутати коаліції думають тільки про себе і гроші витрачають на чиновницький апарат а не звичайних полтавців.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Але сьогодні на сесії знайшлись кошти на створення нового департаменту: знову нові чиновники, нові керівники, нові високі заробітні плати і вже важко щось там зрозуміти і пояснити, коли чиновники за три місяці виборів створюють Департамент по обслуговуванню, вдумайтесь, по обслуговуванню міськ виконкому. Я вважаю, що це знущання над полтавцями, коли в трьох мільярдному бюджеті не можуть знайти кошти на допомогу людям, на допомогу пенсіонерам, лікарям, але гроші і дуже великі гроші на чиновників є.


Загалом на сесії розглянули близько п’ятдесяти питань.