На вулицях міста можна освіжитися завдяки водним розпилювачам

Освіжитися в спеку прямо на вулиці тепер легко. Це можна зробити завдяки водним розпилювачам, які встановило підприємство «Полтававодоканал». Василь Воротинцев, його генеральний директор говорить, - літо у Полтаві спекотне, мешканцям хочеться хоч трішки прохолоди, ось тому і вирішили обладнати такі розпилювачі.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»:

- Зробили ми їх у своєму цеху, нашими спеціалістами, точно так і поставили. Я як дідусь 5-ьох онуків, привозив їх сюди і їм дуже подобалось.

Приємно бачити задоволення на обличчях полтавців, після того як вони освіжилися, а особливо приємно, коли це маленькі полтавці, - додає генеральний директор "Водоканалу".

Отримавши розпорядження керівництва, одразу ж розпочали роботу зі створення таких розпилювачів, - говорить начальник ремонтно-механічного цеху.

Олександр Яськів, начальник ремонтно-механічного цеху КП «Полтававодоканал»:

- Поставив завдання зробити так, щоб якісь охолоджуючі були у нас місця у місті. Все інше саму конструкцію арок, туманно утворюючі установки це все зроблено мною і моїми хлопцями.

Один із таких розпилювачів розташований біля театру імені Гоголя, Олексій Андрієнко, директор театру зізнається, - приємно, що водоканал піклується про містян.

Олексій Андрієнко, директор обласного театру ім. М.В. Гоголя:  

- Ви знаєте, ну мені здається, що «Полтававодоканал», все робить для того, щоб полтавці відчували себе по-справжньому. Що навіть і влітку можна було б пройти через прекрасну арку для того, щоб освіжитися.

Працюють розпилювачі з 10 -ї ранку до 22 години вечора. Зараз їх встановлено 5 : біля пам’ятника Марусі Чурай, Лялькового театру, у Сонячному парку, на Соборному майдані та біля «Цуму». Ще 10 планують встановити до кінця цього тижня.