У будинку, по вулиці Нікітченка, 4 у Полтаві вже понад 20 років проблеми з покрівлею

У будинку, по вулиці Нікітченка, 4 у Полтаві вже понад 20 років проблеми з покрівлею. Під час дощів вона протікає. Мешканці будинку говорять, що після невеликого ремонту ситуація не покращилася, а лише ускладнилася, бо роботи виконали неякісно. До того ж не замінили трубу зливової каналізації, через що у квартирах на 9 поверсі постійна волога, а стіни й стеля вкриваються грибком, - нарікають люди.

Світлана, мешканка будинку за адресою Нікітченка, 4:

- З 2017 -го мы ходим в ЖЕК, ЖЕК на желком, желком на ЖЕК. Последний раз знач написали обращение к Синельнику. И нам ответили, что делайте вашу проблему за свій счёт. Я инвалид 1 группы, астматик. У нас там всё чёрное, грибок. Куда уже обращаться, уже не знаем.

Наталя, мешканка будинку за адресою Нікітченка, 4:

- Бесконечно льётся вода, бесконечно по стенам и по обоям вода, и появляется вода. А так же швы. Сто раз просили заделайте пожалуйста швы. Потому что камни падают на голову людям. Но никакой реакции от ЖЕКА № 2.

Коли жителям чекати на ремонт даху та заміну труби зливової каналізації - невідомо, бо в управлінні житлового-комунального господарства - говорять люди - відписують лише одне - виконати роботи немає можливості.Взяти коментарі ні у заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка , ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти нам наразі не вдалося.