У Полтаві виділили 3,5 млн гривень на встановлення загальнобудинкових лічильників гарячої води

На останній сесії Полтавської міської ради депутати виділили 3,5 млн гривень на встановлення загальнобудинкових лічильників гарячої води. Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін переконаний, що таке рішення полтавського керівництва - злочин проти містян. 

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Пам’ятаєте минулого року я зібрав 50 000 підписів проти їх встановлення. Я провів сотні зустрічі в дворах. І нам тоді вдалося відкласти це становлення, заборонити це встановлення. Я хочу нагадати, що тоді Шамота говорив про те, що це приклад олігархічної змови. Я нагадаю, що депутати тоді виступили під моїм тиском за простих людей, за ваші інтереси, а сьогодні вони змовилися з олігархами.

Сергій Каплін говорить, що рішенням про встановлення загальнобудинкових лічильників полтавська міська рада знову намагається заробити на відкатах при їх встановленні, а потім і на доходах.

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Загально-будинкові лічильники не можна ні за яких обставин встановлювати. Тому що проста пересічна сім’я буде платити за того чоловіка, іншого чоловіка, який буде використовувати тепло і воду, не дбаючи про економію.

Лідер «Партії простих людей» закликає полтавців не встановлювати загальнобудинкові лічильники, і розповів про свій план дій. Він відновлює зустрічі у дворах, мобілізує людей та поновлює списки, щоб боротися проти поборів міської влади.

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Я незважаючи на те, що не є народним депутатом, прикладу всі зусилля для того, щоб захистити вас і вашу сім’ю. І я вам гарантую, шо як майбутній міський голова, я не дам даже пікнути про якісь там загальнобудинкові лічильники.

Сергій Каплін обіцяє провести повну ревізію діяльності «Теплоенерго» і «Водоканалу», встановити чесні тарифи на всі комунальні послуги. А поки він закликає полтавців долучитися до боротьби.

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Ми з вами знову зімкнемося в один потужний кулак і вдаримо проти цієї абсолютно несправедливої, абсолютно фашистської, абсолютно незаконної ініціативи, яку намагається Шамота, Батьківщина і Удовіченко разом з монополістами реалізувати всупереч вашій волі.

Лідер «Партії простих людей» нагадує, що до нього може подзвонити кожен, адже номер його телефону розміщений на усіх біг-бордах міста.