Доктор історичних наук, професор кафедри Полтавського педуніверситету отримуватиме стипендію ВРУ

Доктор історичних наук, професор кафедри Полтавського педуніверситету отримуватиме стипендію ВРУ

13 липня Верховна Рада проголосувала за проєкт Постанови «Про призначення у 2020 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук». Стипендії отримають 30 науковців, розмір кожної такої стипендії становить 10 510 грн щомісячно (п’ять прожиткових мінімумів).

«Цьогоріч на конкурс робіт з призначення таких стипендій представлено 89 подань з 20 областей України і м. Києва – майже три претенденти на одне місце. Це доволі високий показник. Тож дуже важливо, що така адресна підтримка науковців на державному рівні створює додаткові стимули для підвищення престижності їхньої праці»,зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Серед тридцяти молодих вчених і полтавець. Це  доктору історичних наук, професор кафедри Полтавського педагогічного університету імені В.Г. Короленка Ігор Сердюк. Премію він отримуватиме за виконання наукової (науково-технічної) роботи "Соціально-демографічна історія Гетьманщини ХVІІІ століття".

Виплата стипендії здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених кошторисом Верховної Ради України. Стипендію надаватимуть незалежно від виплати посадового окладу стипендіату, різних доплат і надбавок тощо.