У будинку по вулиці Зіньківська, 8-а відремонтували каналізаційні труби

Депутати команди Андрія Матковського завжди тримають зв'язок із виборцями. Вони працюють, щоб покращити життя полтавцям. На зустрічах із мешканцями міста обговорюють пріоритети та подальші напрямки роботи усієї команди.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Я можу сказати, що в міській раді наша фракція представлена була 8 депутатів і всі ці 4 з половиною років, крок за кроком наші депутати виконували обіцянки, а я б навіть сказав не обіцянки, а накази наших виборців. І от на прикладі оцих районів і будинків де саме обрали із нашої команди депутата, ми бачимо, що дійсно Полтава крок за кроком змінюється, ремонтуються будинки, ремонтуються тротуари, вирішуються інші соціальні проблеми, дитячі майданчики, проводяться якісь заходи, дітей вітають з Новорічними святами і так далі.

Депутати місцевих рад повинні займатися не політикою, а проблемами мешканців міста, для нашої команди це головний пріоритет, - говорить Андрій Матковський. І як результат роботи, - за ініціативи представника його команди, депутата Київської райради Володимира Запари, на вулиці Зіньківській, 8-а виконали якісну заміну каналізаційних та теплових труб. Жителі будинку говорять, - раніше стан мереж був просто жахливим, нині ж ситуація змінилась на краще.

Ольга Жорник, мешканка будинку по вул. Зіньківська, 8-а:

- Якби не Володимир Євгенійович і Андрій Матковський, то ми б не про двинули цього, то точно. Сиділи б ми у цьому багні по сьогоднішній день, не були б ті труби замінені. Тоді було латка на латці. Визвиш слюсаря, він тут залатав, відійшов, а воно знову теж саме. Ну зараз ситуація краща. Труби зроблені отлічно.

Катерина Зуєва, мешканка будинку по вул. Зіньківська, 8-а:

- Хочу сказать, что благодаря нашему депутату Владимиру Евгеньевичу, помог нам. Уже проржавели полностью трубы все в подвале, он больше здесь жил чем надо было. И привозил и сам и разгружал и сгружал. Очень его большая проделана работа, что все таки в подвале нам поменяли всю канализацию.

Отримавши звернення від жителів будинку, про аварійний стан труб, одразу ж почав усувати проблему, - зазначає представник команди Андрія Матковського, депутат Київської районної ради Володимир Запара.

Володимир Запара, депутат Київської районної у м. Полтаві ради:

- Завдяки співпраці між мешканцями будинку по вулиці Зіньківська, 8-а, завдяки їхній активності виконані роботи по заміні труб, каналізації, водопроводу та опалення.

Депутат міської ради Андрій Матковський наголошує, - принципова позиція команди - спочатку,за рахунок бюджету привести до ладу усі будинки Полтави і тільки потім створювати ОСББ.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Ну і черговий раз сьогодні хочу підтвердити те, що люди не розуміють позицію сьогоднішньої більшості, які вважають, що комунальні будинки люди мають ремонтувати за власний кошт. Це несправедливо до людей, які 50 років без жодного ремонту. У 18 році ми відремонтували тут підвал, зараз треба замінювати вікна, відремонтувати під’їзди, наводити порядок на території біля будинку і тільки після цього, ми можемо запропонувати людям, щоб вони створювали ОСББ і працювали над своїм будинком. Це буде справедливо по відношенню до людей.