Кавуновий сезон у розпалі

  Сезон кавуніву розпалі, а третього серпня відзначають ще й свято справжнього символу літа - Міжнародний день кавуна. Ідея святкування виникла в США, але щороку свято набуває все більшої популярності в різних країнах світу. Багатьма улюблений кавун - не тільки смачний, а й надкорисний, бо містить у собі необхідні для організму вітаміни , - говорить медичний директор першої міської лікарні Вадим Недоборенко.

Вадим Недоборенко - медичний директор КП «Перша міська клінічна лікарня»:
-Кавун - це ягода, яка дуже відносно корисна для людського організму. Перш за все, вона містить вітаміни групи «B», вітамін «С» та велику кількість антиоксидантів, основний з них - це лікопін, який впливає на стабілізацію імунної системи, а також - на активацію деяких факторів імунного захисту та задовільну роботу нервової системи

 Проте у великої зеленої ягоди є й недоліки. Тож Лікар закликає споживати кавун з обережністю, адже продукт хоч і смачний і корисний, та в деяких випадках може нашкодити.

-Якщо людина, має цукровий діабет, гострий пієлонефрит, або захворювання сечостатевої системи, які недообстежені…
-…то вживання цієї ягоди може призвести до загострення цих захворювань

Полтавці кавуни їдять із задоволенням. Зізнаються - обирають дуже ретельно, щоб не нашкодити здоров"ю, а тільки поліпшити його.

-в нем содержится и глюкозы много, и воды, которые промывают почки, печень
-Дуже корисні кавуни. Тільки треба їх з умом їсти.
-Зря не купуємо, поки вони ще з нітратами
 -Часто сейчас начала уже покупать, уже сезон подходит, уже начался сезон, мы с семьей покупаем часто

  Кавуновий сезон у розпалі. А це означає, що можна насолоджуватися смаком цих корисних, соковитих ягід щодня, а не тільки у день кавуна.