Тренінг з надання першої домедичної допомоги особам при утопленні провели на одному з пляжів міста

 Тренінг з надання першої домедичної допомоги особам при утопленні провели на одному з пляжів міста. Він мав на меті перевірити навички полтавців та якомога більше навчити містян рятувати один одного у випадку нещастя.

Катерина Черневецька, інструктор навчально-практичного центру «Баррі» :

-Дістаємо людину із води , перевіряємо чи є у неї дихання , якщо дихання немає ми фіксуємо шию , проводимо п’ять життєвих вдихів , обов’язково при собі потрібно мати плівку клапана аби була власна безпека.  Ми починаємо серцево-легеневу реанімацію шляхом натиснення на грудну клітку 30 разів , потім 2 вдиха і знову 30 разів, поки їде швидка допомога ми не можемо зупинятися.

 Першу домедичну допомогу при утопленні повинні знати , як дорослі так і діти , -говорить начальник відділу зв'язків із громадськістю Управління патрульної поліції Полтавської області Марина Зінюха.

Марина Зінюха, начальник відділу зв'язків із громадськістю Управління патрульної поліції Полтавської області:

-Зараз у літню пору почастішали випадки загибелі людей на водоймах. Тому ми проводимо такі профілактичні заходи постійно .

 Андрію тринадцять років. Говорить: вирішив взяти участь у тренінгу , адже, ця інформація життєво необхідна . Додає: плаває добре і , колись, вже рятував друга , з води витягував і викликав швидку .

Андрій, учасник тренінгу:

-Наполовину знав ,що так можна допомогти. Дістати і робити масаж серця, старатися допомогти якось і щоб був друг , який також допомагав.

 З початку цього року нещасних випадків на воді -сорок один.