«Благодійність замість квітів» – допомога, що не зів’яне

«Благодійність замість квітів» – допомога, що не зів’яне

Благодійний фонд “Таблеточки” вшосте запрошує до участі в акції «Благодійність замість квітів». Її мета – допомогти дітям, які борються з онкологічними захворюваннями, одужати і повернутися до навчання. 

 Лікування від раку та його побічні ефекти настільки важкі, що навіть дистанційне навчання недоступне для більшості  маленьких пацієнтів. Саме тому підопічні фонду мріють про повернення до школи – для них це синонім здоров’я, дружби, дитинства.

 Фонд пропонує допомогти дітям і з нагоди 1 вересня  подарувати  вчителю або вихователю дитячого садочка віртуальний букет та привітальний сертифікат. На відміну від звичайних квітів такий будет ніколи не зів’яне – кошти за нього підуть на допомогу дітям з онко. Обирати букети на будь-який смак і гаманець від себе, класу чи школи потрібно на платформі shop.tabletochki.org.

 «Таблеточки» також закликають вчителів та вихователів підтримати онкохворих дітей та розказати про “Благодійність замість квітів” у своїх школах, дитячих садках або на сторінках соціальних мереж. Благодійність у День знань це справжній та ефективний урок доброти та чуйності.

ДОВІДКА:

«Таблеточки» — благодійний фонд, який з 2011 року надає допомогу онкохворим дітям в Україні. 

Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист інтересів українських пацієнтів і професійний розвиток медичного персоналу.

Щомісяця під опікою фонду 400 сімей і 19 онковідділень по всій Україні. За час роботи фонду більше 4500 сімей отримали адресну допомогу.