Герої поеми «Енеїда» Івана Котляревського зібралися на експозицію у галереї мистецтв

 Героїв поеми «Енеїда» Івана Котляревського з видань різних періодів зібрав в одному виставковому залі полтавський краєзнавець, історик Борис Тристанов. Він представив на виставці у галереї мистецтв зібрані ним понад чотириста ілюстрацій до даної поеми.

Борис Тристанов, автор виставки :

-Зупинився я на періоді з 1903 року, коли пам’ятник Котляревського відкривався до 1969 року, коли святкували двохсотріччя з дня народження Котляревського. Загалом це 16 видань у яких публікувалися ілюстрації і 18 художників.

Показати історію ілюстрування «Енеїди» та головне прославляти славну поему,-ідея виставки -,говорить Борис Тристанов. Виникла вона рік назад.

Борис Тристанов, автор виставки:

-Унікальна саме в тому , що вдалося зібрати історію ілюстрування Енеїди.Зображень , але загалом зібрано 520.

Зображення Борис Тристанов шукав у бібліотеках. Спочатку переглядав книги, сканував ілюстрації , а потім вже - друкував.Відвідувачі виставки говорять: це велика праця все зібрати в одне й показати.

Оксана Білявська, відвідувачка виставки:

-Те, що він робить заслуговує на величезну шану і подяку полтавців , тому що зібрати таку кількість ілюстрацій, так розкрити цю тему -це вартує дуже дорогого.

Ольга Ковальова, відвідувачка виставки:

-Это очень интересно, знаковая выставка и уже были мы на тех мероприятиях и нам уже осветили эту выставку -это очень интересно. Я сейчас с таким інтересом наблюдаю.

Діятиме виставка до 13 вересня .