У Полтаві відбулася акція «Дай дорогу спецавто»

«Дай дорогу спецавто» - під таким гаслом пройшла вулична акція, організована благодійною організацією «Світло надії» та патрульними міста. Паркування на пішохідному переході, на перехресті або попри знак, що забороняє це робити, перешкоджає руху спецавтомобілів та може призвести до негативних наслідків. Така ситуація в місті й підштовхнула на створення акції, - розповідає заступник виконавчого директора благодійної організації «Світло надії» Анатолій Павленко.

Анатолій Павленко - заступник виконавчого директора благодійної організації «Світло надії»:
-Сьогоднішня наша акція має профілактичний характер, вона має на меті роз*яснити водіям, які невірно паркуються, які своїми діями заважають проїзду спецмашині, що може наражати на ту, чи інші в подальшому небезпеку, про те, що ну все ж таки треба дотримуватись правил дорожнього руху і вірно паркуватися.

До акції підготували інформаційні листівки, що попереджають про важливість відповідального паркування, а на спеціальному хенгері водій може лишити свій номер телефону та в разі термінової необхідності прибрати авто.Проблема паркування в Полтаві є нагальною, - говорить старший інспектор з особливих доручень відділу зв*язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області Аліна Кондратенко.

Аліна Кондратенко - старший інспектор з особливих доручень відділу зв*язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області:
-На жаль, у нас в Полтаві взагалі є проблема із паркомісцями.
У нас щодня надходять виклики від громадян про те, що водії порушують правила паркування. Це може бути паркування на пішохідному переході, паркування на перехресті, що обмежує видимість. 

Із порушеннями ПДР водії стикаються не тільки на вулицях міста. Наприклад, автомобілю швидкої складно виїхати навіть із станції екстреної медичної допомоги через неправильне паркування транспорту.

Аліна Кондратенко - старший інспектор з особливих доручень відділу зв*язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області:
-Зараз ми перебуваємо на вулиці Микола Дмитрієва, і тут дійсно є проблема із тим, що водії порушують вимоги дорожнього знаку, який забороняє паркуватися на правій стороні вулиці. Для чого це зроблено: оскільки вулиця вузенька, якщо водії паркуються по одній із сторін, це створює вже затори, і тоді працівникам медичної служби просто важко виїжджати із медичної установи.

Волонтери благодійної організації «Світло надії» разом із патрульними Полтави планують роздати всі інформаційні листівки та хенгери, щоб посприяти вирішенню даної проблеми.