День Державного прапора відсвяткували у Полтаві

 23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора. Цьогоріч у Полтаві державний прапор підняли біля пам’ятника видатному українцю Тарасу Шевченку. На урочистості підняття завітали керівництво області, представники громадських організацій, полтавці. Саме у такі свята, як цей день, можна повністю відчути єднання усієї країни, - говорить заступник голови Полтавської облдержадміністрації, Катерина Рижеченко.

Катерина Рижеченко, заступник голови Полтавської ОДА:

-День прапора, який передує Дню Незалежності, це така особлива дань і особлива шана, повага нашому основному символу, нашому прапору. Він у нас дуже гарний, дуже приємно прикрашати всі міста, будівлі цим прапором.  Ми повинні звертати увагу на те, яким є важливий цей символ для української нації.

Для голови Шевченківської районної у місті Полтаві ради Дмитра Задворкіна, державний стяг - це символ усіх поколінь, які боролися за незалежність України, захищаючи її суверенітет та цілісність.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради:

-Хочеться привітати усіх полтавців з Днем державного прапора. В цей урочистий день ми підняли стяг біля пам’ятника Тараса Шевченка. Відзначаючи цей день 29- річницю Дня прапора, хочеться привітати усіх полтавців. Побажати любити Україну, любити Полтаву і все буде добре.

З нагоди Дня Державного прапора учасники урочистостей поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.