Новий сучасний дитячий садочок працює для вихованців мікрорайону Рибці.

 У мікрорайоні Рибці вже декілька років працює новий сучасний дитячий садочок. На нього місцеві мешканці чекали довго, але чинні полтавські керманичі так нічого і не робили, доки за справу не взялася команда Андрія Матковського, - розповідає депутат міської ради Віталій Павлій.

Віталій Павлій, депутат міської ради:
-Іще 5 років назад в Рибцях і не мріяли про дитячий садочок. Ось уже третій рік поспіль в садочку діти випускаються. В садочку є дві групи - молодша і старша

Віталій Павлій говорить, що садочок повністю забезпечили усім необхідним та зробили окремі павільйони для молодшої та старшої групи.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

-Зробили ремонт внутрі, змінили опалення, вікна. Програма «місто без околиць є не лише програма про транспорт.На околицях ніколи не вистачало коштів, проводяться ремонти і в школах і в лікарнях

Новий дитячий садочок у Рибцях знаходиться у старій школі, яку реконструювали. Але на садочку, - зазначає депутат міської ради їхня команда зупинятися не збирається.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

-В один рік ми зробили реконструкцію і відкрили садочок. Наступний рік зробили ремонт даху. Повністю замінивши його з шиферного на метало профільний. Далі, наступний рік, замінили вікна. Цей рік не став виключенням. В цьому році два входи, а це вход в садочок, і вход в школу повністю його відремонтували, поставили новенькі двері і новенький асфальт.

Депутат міської ради, представник команди Андрія Матковського Віталій Павлій говорить, що йому дуже приємно, що їхній команді вдалося реалізувати цей проект. До того ж діти виховуються і навчаються у хороших умовах, а це саме та мета, яку вони прагнули досягти.