У міській раді знову розглядають питання премій керівництву Полтави

 Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів розглянули одне питання - це преміювання секретаря міської ради Олександра Шамоти. Засідання пройшло феноменально швидко і злагоджено, буквально за 30 секунд, - розповідає депутат міської ради Віталій Павлій.

Віталій Павлій, депутат міської ради:
-Комісія на якій виділили незрозумілу кількість коштів Шамоті пішло рівно 30 секунд. Чекали комісію пів години, але з бажанням отримати так багато грошей Шамота заскочили, моментально проголосували 30 секунд, але сума, яка їм буде незрозуміла

Полтавці вважають що сьогодні преміювати керівників міста недоречно і немає за що . Їм, кажуть, варто зайнятися розвитком Полтави, а не власними кишенями.

-Це повний абсурд.Якщо мер є порядною людиною, то я думаю він відмовиться і спрямує їх на якусь благо чинність, на якусь гарну справу
-Мы слишали, что у них достаточно хорошие оклады. Должны аргументы за что вот зделано, за что его примеировать

-Це не на часі премії роздавать. Тим більше, що в місті є на що витрачати кошти.Теж саме сміття, теж саме дороги
-Я не считаю, что ему нужна допомога, а людям, бідним таким
Депутат міської ради Андрій Матковський вважає таку поведінку міських чиновників хамством щодо полтавців.

Андрій Матковський, депутат міської ради:
-Здається, що в останні місяці вони не можуть наїстися.Сьогодні у нас в Полтаві 2000 тисячі гривень отримають люди пенсії, заробітні плати 5-7 тис грн. вони мають заробітні плати по 40 по 50 тисяч, іще по 10 виписують премії. Шо вони таке роблять для міста, що отримують по 60, по 80 тисяч заробітних плат.

Андрій Матковський говорить, що повинні бути обмеження на зарплати посадовців, апетити яких занадто великі. Він не підтримує таких премій ні за що.

Андрій Матковський, депутат міської ради:
-Ми не підтримували, і не підтримуватимемо такі рішення, але, на жаль, сьогодні наша фракція в меншості. Можу сказати, що ми можемо лише гарантувати, що після виборів ми обов’язково приймемо відповідне рішення і зменшимо керівникам міста заробітні плати і премії, щоб вони були справедливі і відповідали заробітним платам, які сьогодні є в місті.

Депутат міської ради Андрій Матковський каже, що йому соромно за таких полтавських керманичів. На його думку, Олександр Шамота навіть не відпрацьовує своєї заробітної плати, не те що премії. Впевнений - вже незабаром полтавці зроблять висновки про діяльність полтавських керманичів і не допустять їхньої появи у наступній каденції міськради.