У Полтаві відкрили меморіальну дошку загиблому військовому Максиму Хітайлову

 У Полтаві відкрили меморіальну дошку загиблому військовому Максиму Хітайлову. Меморіальну дошку Максиму встановили на фасаді центрального корпусу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», де до 3- го курсу навчався загиблий. Він пішов служити за контрактом до 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Відкривала дошку мама Максима Віра Хітайлова. Вона говорить, - він був завжди старанною дитиною.

Віра Хітайлова, мама Максима:

-Він вирішив іти по контракту. Останнє, що дзвонив, говорили. Йому, каже, добре. Я ось приїжджаю з ротацією. Подаю документи. Його хотіли підвищити. Подам документи на молодшого сержанта. Тут же на старшого. Йому сподобалось.

У стінах рідного вишу,його запам’ятали як сумлінного студента, прекрасного товариша та друга.

Людмила Бондар, куратор групи Максима:
-Про Максима Хітайлова у мене залишились лише найкращі спогади. Він був чуйна і щира людина, сумлінний студент, сильний духом хлопчина, який захищав нас з вами.

Володимир Онищенко, ректор національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

-Усі ми пам’ятаємо Максима, як доброго, щирого, працьовитого студента. Який гарно навчався, а головне був відданим патріотом рідної країни.

Максим Хітайлов загинув унаслідок ворожої атаки позицій підрозділів Об’єднаних сил України 18 лютого. Йому було лише 22 роки. Президент України Володимир Зеленський нагородив Максима Хітайлова орденом «За мужність» 3-го ступеня посмертно.