Депутати обласної ради готуються до сесії

 Депутати обласної ради готуються до сесії. На засіданні постійної комісії облради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій говорили, про хід та виконання Комплексної програми, щодо забезпечення законності, правопорядку та про погодження кандидатур на нагородження почесною відзнакою Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».

Геннадій Коваленко, голова комісії ОР з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій:
-Питання по змінам і виконанню програми нашої, якою ми користуємося. І питання по виділенню коштів стосовно програми і нагородження стосовно подання.

А на постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення проголосували за внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки. Виконувач обов’язків директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ніна Черняк говорить, що зміни до програми вносяться в тих напрямках, які не охоплені в державних програмах.

Ніна Черняк, виконувач обов’язків директора Департаменту соціального захисту населення ОДА:
-Пропонується розширити коло осіб, які мають право на виплату матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету, а саме: виплата грошової допомоги членам сімей загиблих, померлих учасників АТО/ООС, в зв’язку з негативними напрямками поширеними на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19

Ніна Черняк прозвітувала і про виплати пенсій тим громадянам загальний розмір пенсійних виплат яких не перевищує 5-ти тисяч гривень.

Нагадаємо, сесія обласної ради запланована на 28 серпня.