В області визначили спортсменів , котрі отримують стипендії губернатора

 Розширена колегія відбулася у Полтавській обласній державній адміністрації. Розглядали важливі питання для Полтавщини. Зокрема про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Полтавській області за перше півріччя 2020 року. Начальник управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірина Салогуб розповіла про заходи державного фінансового контролю, які були проведені з метою економії бюджетних коштів та наповнення бюджетів усіх рівнів.

Ірина Салогуб, начальник Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області :
-За перше півріччя 20-го року проведено 117 заходів державного фінансового контролю. Із них 18 ревізій, 9 проведених аудитів, 90 моніторингів закупівель. Значна сума контролю це понад 5,3 мільярдів гривень фінансових та матеріальних ресурсів в тому числі комунальних 4,3.

У Полтавській області набирає обертів контроль у сфері публічних закупівель. 90 моніторингів процедур закупівель на загальну суму 215 млн грн. Наслідки порушень у цій сфері на 81 мільйон гривень шляхом відміни торгів та розірвання укладених договорів. Направлено до суду 14 адміністративних протоколів про порушення законодавства про закупівлі, притягнуто до адміністративної відповідальності 2 особи, - говорить Ірина Салогуб. Також на засіданні колегії облдержадміністрації оголосили провідних спортсменів області, які отримають стипендію голови Полтавської обласної державної адміністрації.

Віта Ковальська, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА:
-Розмір такої стипендії становить дві мінімальні заробітні плати. Виплати стипендії призначається спортсменам з олімпійської і не олімпійських видів спорту та спортсменам з інвалідністю.

В результаті поданих списків стипендії отримають 36 провідних спортсменів області . Зокрема за такі види сорту: веслування на байдарках і каное, дзюдо, легкої атлетики, боксу та інші.