Ремонти комунальників та не відновлений згодом двір - полтавці скаржаться на бездіяльність влади.

 Увесь двір переритий, у вибоїнах та ямах, неможливо ходити, -скаржаться мешканці 109-го мікрорайону по вулиці Докучаєва 1/7.
І все після того, як минулого року комунальники проводили роботи із заміни труби, але так до ладу нічого й не довели, - розповідають люди.

Ігор, мешканець будинку по вулиці Докучаєва 1/7:

-Вони розкопали вдоль повністю нашого дому. Тут був асфальт, тут була хароша дорога, тут під асфальтом лежали плити
-Розкопали, розрили.Коли вони оце діло глиною закидали і кинули.Щебьоночкой ширино півметра вони посипали і на тому все закончилось.

Ганна, мешканка будинку по вулиці Докучаєва 1/7:

-Нада дорогу робить, розривати і ложити плити. Де вони подівали їх

Мешканці розповідають, що приїжджали до них і представники міської влади, зокрема заступник міського голови з питань ЖКГ, представник команди Олександра Удовіченка Олексій Чепурко, який пообіцяв, що вони все приведуть до ладу, але до цього часу так нічого і не зробили.

Ігор, мешканець будинку по вулиці Докучаєва 1/7:
-Розказував, що це ви винуваті, що не пустили під дом теплотрасу.Потом начали розказувати шо у них там грошей немає. Куди вони оті гроші діли.

Андрій, мешканець будинку по вулиці Докучаєва 1/7:
- В этом году мы вам не заасфальтируем. Прийдёться подождать на тот год. И вот год кончается, где он зделал что-то

Ситуація ускладнюються під час негоди, адже тоді двір перетворюється у справжнє болото, по якому неможливо ходити. Люди кажуть, що нормально не можуть пересуватися ні подвір’ям, ні біля будинку. Адже місця там зовсім немає. Коли та чи чекати наведення порядку у своєму подвір’ї люди не знають, адже вже неодноразово зверталися до міської влади, яка так нічого і не зробила. Наразі не вдалося цього дізнатися ні у представника команди Олександра Удовіченка, заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, ні у секретаря міської ради Олександра Шамоти.