Перелік проектів громадських організацій, які рекомендуватимуть для захисту і реалізації за бюджетні кошти

У Полтавській облдержадміністрації на засіданні конкурсної комісії визначили перелік проектів громадських організацій, які рекомендуватимуть для захисту і реалізації за бюджетні кошти. Всього їх 12, - зазначає директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко.

Вікторія Пилипенко,директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА :

- Департамент сьогодні працює над проектом комплексної програми «Комунікації влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2021-2023 роки. І тому потреба на визначення фінансування, саме за цим розглядом і передбачало наше засідання.

Вікторія Пилипенко говорить, що вони перевірили роботи на відповідність заявленим напрямкам і тим вимогам, які передбачає Постанова КМУ.

Вікторія Пилипенко,директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА :

- Комісія збереться на наступному тижні і запросить всіх претендентів зробити публічне представлення своїх проектів, програм і заявок, які вони подали. Потім за 13-ти бальною системою, яка буде прохідною ці проекти будуть рекомендовані для фінансування в наступному році.

Директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА зазначає, що багато проектів в рамках їхньої програми успішно працюють, деякі навіть на всеукраїнському рівні.