Тридцять четверта позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання

На тридцять четвертій позачерговій сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати розглянули ряд важливих питань. Серед них питання про затвердження фінансової підтримки комунального підприємства «Полтававодоканал» на 2021-2025 роки. На думку голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, депутати повинні підтримати фінансування водоканалу.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:

-Взагалі, що стосується водоканалу. Водоканал з 17-го року, коли працює нинішній керівник, жодної копійки боргу немає. Як на мене керівник на своєму місці і показники говорять і відсутність заборгованості. Я думаю, що депутати підтримають всі ті питання які стосуються Водоканалу.

Та депутати рішення не підтримали, адже у багатьох виникли запитання, що спричинили дискусії у сесійній залі.
Натомість підтримано проект рішення «Про здійснення місцевого запозичення у 2020 році» для фінансування капітального ремонту всієї дороги Чорнухи - Лубни. Ця дорога, протяжністю майже 35 км, як зазначив очільник Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області», Олексій Басан, - перебуває у катастрофічному стані.

Олексій Басан, директор Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області»:

-Ви знаєте мешканці Лохвиччини, мешканці Чорнух вимушені в напрямку Полтави вимушені їздити через Перятин. Замість 35-ти кілометрів, які ми можемо відремонтувати, вони об’їжджають коло у 85.
Директор «Агентства місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан повідомив, що обсяг загального річного фінансування за державною субвенцією для Полтавської області становить 1,3 млрд. грн. І якщо вдасться залучити 515 млн гривень інвестиційного запозичення на повноцінний ремонт із новим міцним асфальтом, гроші по кредиту повертатимуться саме з цієї субвенції.

На сесії прийняли рішення про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки та розглянули ряд інших питань.