У Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського презентували книгу «Антон «Еней» Цедік

У Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського презентували книгу «Антон «Еней» Цедік - правдива Душа в пошуках істини». В пам'ять про полтавця, добровольця батальйону «Донбас» Антона Цедіка. Ця книга є документальним спогадом рідних, друзів, побратимів та «майданівців», - говорить її автор Олена Стоцька.

Олена Стоцька, автор книги, вчитель української мови та літератури Полтавської гімназії №17:

-Я познайомилася з батьками Ольгою Миколаївною та Ігорем Владиславовичем. І, коли ближче познайомилася про Антона дізналася наскільки ця людина така високо інтелектуал, справжній патріот-українець. Звичайно, що я вирішила про нього написати, щоб показати молоді ось такий взірець патріотизму.

На презентацію книги завітала мама Антона, Ольга Цедік. Вона говорить, - для них ця подія дуже важлива.

Ольга Цедік, мати загиблого Антона Цедіка:

- Це дуже важлива для нас подія, це пам’ять про нашого сина, який, як кажуть живий, поки жива пам’ять про нього. Тому дуже вдячні Олені Василівні Стоцькій.

Він був чесним, справедливим, щирим, та найголовніше - любив Україну. Так говорять всі, хто знав Антона Цедіка.
Тарас Гапон, побратим, боєць добровольчого батальйону «Донбас»
 « Людина була дуже розважлива, дуже любив Україну. Було в нього підвищене чуство справедливості, міг гуртувати біля себе людей, був лідером.» 

Ірина Доценко, вчитель математики Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1:

- Для мене як для вчителя найголовніше було те, що він вмів висловлювати свою думку, і якщо вона не зовсім співпадала з тим, що було прийнято, він міг відстояти її, чітко сформулювати, і це його трішки відрізняло від однолітків, він був трішки доросліший за інших.

Книги про героя-полтавця Антона Цедіка передадуть до шкільних бібліотек та навчальних закладів.