Ляльки полтавської майстрині Вікторії Балясної

Незвичні, колоритні, яскраві та самобутні. Все це про ляльок полтавської майстрині Вікторії Балясної, яка представила свою виставку у краєзнавчому музеї. В експозиції авторські та колекційні ляльки європейських та американських авторів. Майстриня розповідає, - любов до цих леді у неї з дитинства. А от мистецтвом створення авторської ляльки займається понад 10 років.

Вікторія Балясна, майстриня :

-У мене було їх дуже багато, ну я ними не могла гратися. Бо вони були ну такі німецькі кукли, дорогі, красиві.«Тут є і папір клей і єсть ладол. Папірклей - пап’є-маше, скажи новітнє, а ладол - це такий пластік, який треба запікати в духовці.

Вікторія Балясна говорить,- ляльки створюють себе самі. Спочатку приходять образи, а потім вона їх втілює в реальність.

Вікторія Балясна, майстриня :

-Вони самі себе роблять, я їм тільки помагаю родиться. Даже якшо я задумаю те шо в мене в голові воно не всігда получається. Получається так як вона хоче, а не я.

Авторські ляльки показують внутрішній світ майстрині, їм притаманний тонкий гумор та філігранна техніка. Твори Вікторії Балясної прикрашають музейні та приватні колекції як вітчизняних, так і закордонних поціновувачів такого мистецтва.