Сергій Каплін та «Партія простих людей» проведуть 300 зустрічей з полтавцями у дворах

Сергій Каплін та «Партія простих людей» проведуть 300 зустрічей з полтавцями у дворах. Прийти та задати свої питання може кожен бажаючий.

Сергій Каплін лідер “Партії простих людей”:

- Оскільки у нас особливих ресурсів для того, щоб доносити інформацію немає. Ми не крали, не розбазарювали бюджет, тому ми традиційно ідемо у двори. Я запланував біля 300 зустрічей, це по 5-6 кожного дня, де я на першому етапі хочу представити свою програму. Це поки що 78 кроків майбутнього міськголови. Ці зустрічі необхідні для того, щоб окреслити проблеми Полтави.Люди щиро діляться своїми проблемами, а Сергій Каплін пропонує їм реальні рішення.

-То, что он сказал, он должен выполнить. Все задачи поставленные перед собой, тогда его изберут. Это самое главное. Единственная моя просьба к нему — не уступать никому ни в чем, а настаивать на том, что ты первоначально пообещал людям. Этого терять нельзя. Буду поддерживать, да.

Над програмою лідер “Партії простих людей” та його команда працювали кілька місяців - розповідають.

Сергій Каплін лідер “Партії простих людей”:

- Ми об’їхали ключові успішні міста нашої країни. Поспілкувалися, це були кількогодинні розмови із успішними міськими головами. Ну і ми звичайно вивчили досвід і маємо таку програму яка допоможе зробити наше місто містом номер 1 України. 

З допомогою полтавців Сергій Каплін планує розширити свою програму з 78 пунктів, додати до неї те, що необхідно виправити локально — у кожному дворі.

- Что я увидела и поняла с разговора. Что у него есть забота о людях. И я сказала: будем надеяться, надеемся на лучшее. И все. Знаем, что будет оказывать помощь пенсионерам.
Підтримую очень. Мне нравится, что он сказал, что будет заботиться о пенсионерах.