На автодорозі Київ-Харків в межах Полтави завершуються ремонтні роботи, але облаштування інфраструктури, опинилося під загрозою

На автодорозі Київ-Харків в межах Полтави завершуються ремонтні роботи, але облаштування інфраструктури, опинилося під загрозою. На вулиці Харківське шосе, де розташовані дорожні міні-кав"ярні один з підприємців погрожував робітникам розправою. Ті встановлювали відбійники поруч з його кіосками, і це розлютило чоловіка. Він почав погрожувати розстрілом, - зазначає Олексій Басан, директор Агентства місцевих доріг Полтавщини .

Олексій Басан, директор Державного підприємства «Агентство місцевих доріг у Полтавській області»:

- Нажаль виникла ситуація конфліктна на Харківському шосе, коли підряднику почали погрожувати, забирати обладнання місцеві підприємці, й блокувати роботу. Погрожувати застосуванням зброєю і так далі.
Встановлення відбійників відбувається за проектом, всі конструкції у межах дороги, все встановлюється відповідно до діючих будівельних норм,- наголошує Олексій Басан.

Олексій Басан, директор Державного підприємства «Агентство місцевих доріг у Полтавській області»:

- Ці ларьки побудовані впритул до дороги, без жодного відступу. Коли звичайно там залишається три метри, ми залишаємо, цей проїзд намагаємося людям допомогти. Надалі, облаштований проїзд на цю парковку, все організовано. Ми допомагаємо, розуміємо, що бізнес треба вести, але він має бути більш такий сучасний. 
На місце інциденту викликали правоохоронців, вони і розбиралися в ситуації.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:

- На момент приїзду слідчо-оперативної групи, відібрані пояснення в обох сторін. Та заяву на місці ніхто до поліції не писав. На другий день тобто вчора до поліції надійшла заява від дорожників про те, що дана особа, яка викликала поліцію, начебто погрожувала, розправою дорожнім працівникам, якщо вони будуть продовжувати встановлювати огородження.

Нині заява від постраждалої сторони - ТОВ «Ростдорстрой», зареєстрована у Полтавському відділі поліції, її правова кваліфікація попередньо - стаття 129 Кримінального Кодексу України, зараз поліцейські встановлюють усі обставини, після чого нададуть правову оцінку діям усіх сторін, - повідомив Юрій Сулаєв.

Зараз ремонт дороги продовжується, виконано 97 відсотків,- говорить Олексій Басан.