Курсанти військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут отримали зброю

Стоять в шерензі, сповнені гордістю та хвилюванням. Для курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, перше вересня має неабияке значення. Адже їм вручили бойову зброю - автомат Калашникова. Курсанти діляться, - вступили до коледжу через бажання захищати свою Батьківщину.

Олександр Височин, курсант:

- Мене надихнули події на сході нашої країни. Тут у цьому навчальному закладі, я зможу здобути освіту і спеціальність, яка мені знадобиться і у як військовій сфері так і в соціальній, і громадянській.

Анастасія Нетребко, курсант:

Напевно, як і всі інші курсанти першого курсу , я спочатку переживала, але потім набралась сміливості та вийшла отримала зброю. І я тепер собою горжусь.У майбутньому, я хочу стати прикладом для підростаючого покоління. Щоб всі люди йшли допомагати захищати свою Батьківщину.

Після вручення зброї курсанти будуть два тижні вивчати тактику, інженерну підготовку та тактичну медицину, - говорить підполковник Роман Цибульов. 

Роман Цибульов, підполковник, т.в.о заступника начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення:

Вони будуть вивчати тактику пересування під одиночною підготовкою, пересування в складі підрозділу, тактична медицина. Дуже велика увага приділяється системі виживання в екстремальних умовах. Тобто тут буде і виживання без відсутності води. Будуть самостійно вчитися добувати воду, добувати розпалювати багаття.

Після вручення зброї , курсанти складуть присягу.