Сьогодні рівно 75 років тому завершилася Друга світова війна

З квітами в руках, у масках та з дотриманням соціальної дистанції. 2 вересня зібралися представники влади, громадські активісти , правоохоронці, військові біля Меморіалу Солдатської слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. 

Цього дня 1945 року вона завершилася. Ця війна - жахливий урок для усього людства, - говорить Едуард Бородай, заступник військового комісаріату Полтавщини.

Едуард Бородай, заступник військового комісаріату Полтавської області:

- Саме сьогодні закінчилася сама кровопролитна війна у нашій сучасній історії. За даними ООН загинуло від 50 до 85-ти мільйонів чоловік. Участвувало понад 110 мільйонів військових з усіх країн. 90 відсотків населення приймало участь в цій війні. Це урок, урок для всього людства.Едуард Бородай зауважує, - такі дати ми українці повинні пам’ятати. 

Едуард Бородай, заступник військового комісаріату Полтавської області:

- Зважуючи на те, що наша країна знаходиться на стані стримування збройної агресії, від нашого сусіда, такі дати ми повинні пам’ятати, враховувати і не допустити їх повторення.

Хочеться вірити, що колись настане день, коли закінчиться і наша з вами сьогоднішня війна, - наостанок додає Едуард Бородай.