Полтавська студентка допомогла розробити мобільний додаток для спортсменів світу

Полтавська студентка допомогла розробити мобільний додаток для спортсменів світу

Студентка гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юлія Радченко взяла участь у World Forum 2020, організованого Міжнародною федерацією університетського спорту (FISU), та долучилась до міжнародного проєкту.

Про це розповіли у полтавському виші.

Через пандемію Міжнародна федерація університетського спорту (FISU) та Спортивна студентська спілка Угорщини оновили формат і в серпні провели онлайн чотириденний FISU World Forum 2020, залучивши до обговорення молодь, досвідчених фахівців у галузях спортивної медицини, освіти, культури.

Однією з найактивніших учасників Форуму стала майстер спорту з черлідингу, студентка гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юлія Радченко. Учасниця розповіла про особливості розвитку студентського спорту у політехніці, презентувавши власні спортивні досягнення.

Студенти факультету фізичної культури і спорту також мали змогу відвідувати онлайн-події форуму і спортивні активності, які завжди подобаються та вітаються учасниками – це традиційні заходи Форумів FISU. Цього року бажаючі могли позмагатись у швейцарському онлайн-шаховому турнірі та показати свої знання з FIFA20 у Ігровій кімнаті.