Створення 10 000 робочих місць у Полтаві через комуналізацію підприємств.

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін продовжує проводити дворові зустрічі з полтавцями та збирати проблематику кожного двору, вулиці та району. Також разом зі своєю командою презентує свою програму , зокрема розповідає, як можна створити десятки тисяч нових робочих місць в Полтаві . Адже він є представником Федерації профспілок України у Верховній Раді і має досвід в роботі з профспілками та чіткі механізми для організації цього процесу.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

-Я та моя команда знаємо, як створити у Полтаві 10000 робочих місць. Зайняти малий бізнес, молодих людей аби вони не їздили по Європах у пошуках дрібного заробітку, щоб прогодувати родину, щоб не покидали своїх дітей і своїх рідних у Полтаві.

Як заявив Сергій Каплін, в місті можна відновити комунальний потенціал.

-Ми можем комуналізувати економіку нашого міста, ми можемо відновити комунальний потенціал, комунальні підприємства. Згодом об’єднати їх у один потужний ТРЕСТ, одне потужне комунальне об’єднання і будувати житло, соціальне житло.

Також він поділився баченням щодо проєктування об’єктів Полтави
та формування нової транспортної інфраструктури.

Ми можемо зробити так, аби все, що проєктується у Полтаві, для наступного будівництва, проєктувалося виключно силами комунального проєктного об’єднання. І ми не витрачали мільйонні кошти на те, щоб почати реконструкцію або будівництво інфраструктурних об’єктів. Ми можемо так само зробити потужне транспортне комунальне об’єднання, щоб придбати необхідні 300-400 нових автобусів та тролейбусів, нові тролейбуси, і врешті ми зробимо безкоштовні проїзди у нашому місті.