У мікрорайоні Рибці продовжують наводити лад.

У мікрорайоні Рибці продовжують наводити лад. Депутат міської ради Віталій Павлій говорить: необхідність зробити дорогу по чотирьом вулицям мікрорайону: Балтійську, Лучниківську, Черкаську і Адміністративну виникла ще давно, а окрім цього виникла необхідність прокласти і водогін .

Віталій Павлій, депутат міської ради:  -Мрії збуваються. Ще 15 років назад, коли з мешканцями збиралися на вулицях питання обговорювали, було питання одне з найболючіших було питання по дорогах. Коли ми балакали , що дороги будуть заасфальтовані у людей виникали посмішки- це був як анекдот.

Поступово люди почали звернулися до Віталія Павлія , як до представника команди Андрія Матковського. Пообіцяв - почав діяти.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Наступні 10 років ми намагалися підсипати щебенем , фрезерованим асфальтом, але велика інтенсивність навантаження не давала бажаного   результата, який би хотілося і ось у 2015 році стало питання як правильно поступити або спочатку дорогу заасфальтувати, запустити автобус або потім прорити водогін. Але спільним рішенням було зробити це в три етапи. Перший етап - прокласти водогін , другий етап - заасфальтувати і третій -запуск автобусу.

Нині ж більшу частину робіт завершено,-говорить Віталій Павлій, справа залишилася за найменшим.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

 -У цьому році нам вдалося закінчити перший етап - а це побудувати водогін , здати його на баланс і завдяки спільній роботі з активом Рибці заасфальтувати вулицю Балтійську, Лучниківську, нам залишається вулиця Черкаська і частина вулиці Адміністративної і в третій етап запускаємо автобус . Наша команда завжди дбає про потреби людей і ми їх оперативно вирішуємо.

Віталій Павлій говорить: пріоритет діяльності команди Андрія Матковського робити усе можливе, щоб люди , які проживають чи то у Рибцях, чи Івонченцях...інших мікрорайонах не почувалися як на околицях