Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт про посилення кримінальної відповідальності за крадіжку автомобіля

В Україні за викрадення авто каратимуть суворіше.Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт про посилення кримінальної відповідальності за крадіжку автомобіля. Тепер за це загрожує обмеженням волі від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий термін. Раніше - говорять правоохоронці, був передбачений лише штраф. Тим часом на Полтавщині з початку року зареєстровано 103 кримінальних провадження пов’язаних з незаконним заволодінням транспортним засобом, поліціянтами упродовж року встановлено 53 особи , які підозрюються у вчиненні даного злочину.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:

-Всім їм повідомленні підозри про вчинення кримінального правопорушення пов’язаним з незаконним заволодінням транспортним засобом , а по 47 особам матеріали з обвинувальними актами скеровані до суду.

Нещодавно - розповідає Юрій Сулаев, слідчим управлінням та прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження по організованій злочинній групі, які займалися викраденням елітних транспортних засобів.


Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини :

-До групи входили мешканці сусідньої Чернігівської області, а також один полтавець , особи викрадали транспортний засіб , як на території міста Полтава , так і на території інших областей України . Наразі всі вони затримані , матеріали скеровані до суду і суд має прийняти вирок щодо покарання , яке будуть нести дані особи.

У поліції сподіваються, що з прийняттям закону кількість викрадених авто помітно зменшиться.