В області захворюваність на коронавірус нижче, ніж у середньому по Україні

На Полтавщині захворюваність на коронавірус нижче, ніж у середньому по Україні,-про це повідомили на апаратній нараді в голови облдержадміністрації. Директор Департаменту охорони здоров’я області Віктор Лисак повідомив : якщо раніше говорили, що більшість хворих - люди 70-80 років, то нині хвороба переважно бере молодших.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА:

- Ми за добу сьогодні реєструємо від 30- 35 випадків.На лікуванні продовжує 389 чоловік. Із них 39,8 відсотка від загальної кількості зареєстровано з Ковідом, у стаціонарі знаходиться на сьогодні 96 чоловік, задіяно 11 стаціонарів із 26, які сьогодні заплановані як на першу хвилю так і на другу.

293 пацієнти лише з підозрою на коронавірус, лікується - 195.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА:

-Позитивним є те, що більшість пацієнтів хворіють у легкій формі їх набагато більше і вони отримали амбулаторне лікування, але , на жаль, ми говоримо , що кількість пацієнтів , які знаходяться у стаціонарних відділеннях їх збільшилася.

Обговорили на апаратній нараді і стан використання й освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку. Тимчасово виконуюча обв’язки директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко розповіла : 86 мільйонів гривень надійшло в область із ДФРР.

Олена Онупко, т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА :

-Отримано було серпневий транш - 9 мільйонів 266 тисяч. Зокрема, 600 тисяч гривень - на ЦНАП, 3,4 мільйона гривень-Заводське , школу в Піщаному - 2,4 мільйона , 2,8 мільйона -Демидівська ЗОШ. Щодо касових видатків то вони зросли і вони становлять 46,4 мільйона гривень.

Олена Онупко додала: це майже 54 відсотки від отриманих коштів.