У Полтаві провели конференцію проти легалізації канабісу

У Полтаві пройшла всеукраїнська конференція присвячена протистоянню легалізації канабісу в Україні та протидії наркоманії. Співкоординатор Руху Молодь проти наркотиків Влада Каплін говорить, мета заходу - не допустити знищення інтелектуального потенціалу нашої нації.

Влада Каплін, співкоординатор Руху Молодь Проти Наркотиків:
-Сьогодні сюди, до Полтавської обласної ради, з’їхалися представники громадських, релігійних, професійних організацій, наукових установ та благодійних фондів з усієї України. Наша мете - протистояти легалізації канабісу в Україні. Сьогодні ми затвердимо та підпишемо Меморандум, який буде надісланий до представників влади.«з вимогою завадити і знищити цю ідею взагалі в корінь - легалізації канабісу в Україні.

Проти легалізації канабісу виступають і представники церкви. Вони також серед учасників зустрічі.

В’ячеслав Рукас, священик ПЦУ, протоієрей :
-Легалізація наркотиків чи канабісу церква безперечно не підтримує. Тому що наркотики як і вживання алкоголю воно не іде на здоров’я і на користь людини, і суспільства взагалі.Коли говорять, що легалізація канабісу дозволить брати податки державі, а не тіньовим ділкам, то це являється корисним з економічної точки зору, але не з суспільної

По закінченню заходу усі присутні підписали Меморандум, який мають надіслати до Президента, Премєр-міністра, Кабінету міністрів, Служби безпеки України з вимогою знищення самої ідеї легалізації канабісу. Адже наші діти мають мати майбутнє і світлий розум, а не деградували, - зазначає Співкоординатор Руху Молодь проти наркотиків Влада Каплін.