Кабмін офіційно розпочав створення економічної стратегії-2030

Кабмін офіційно розпочав створення економічної стратегії-2030

7 вересня, під головуванням Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка відбулося  установче засідання робочої групи з розробки Національної економічної стратегії-2030. Стратегія є ініціативою Президента та Прем'єр-міністра України. Згідно з дорученням голови Уряду, Центр економічного відновлення є платформою та координатором з  її розробки. 

“Україні невідкладно треба відійти від моделі розвитку, в якій конкурентні переваги зумовлені переважно використанням природних ресурсів та дешевої робочої сили. Натомість  ми маємо побудувати інноваційну модель, пріоритетами якої є розвиток виробництва та торгівлі продукцією з вищою доданою вартістю, високий технологічний рівень виробництва, кваліфікована високооплачувана робоча сила, економія енергії та інших видів природних ресурсів і новаторський стиль управління. Саме на такий шлях розвитку й має бути направлена наша стратегія”, - заявив Міністр. 

За його словами, офіційному старту передувала відповідна робота експертних організацій, наукових установ і урядових інституцій. Сама робота над стратегією розпочнеться з визначення конкретних економічних показників, яких потрібно буде досягти країні.

Сказано в повідомленні прес-служби Мінекономіки.


Фото - з мережі Інтернет