У Головному управлінні ДПС у Полтавській області сьогодні сформували Громадську раду

 Відбулися установчі збори із формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Полтавській області.Громадські ради при податкових органах, зокрема і на Полтавщині, були утворені ще 2003 року. Громадська рада при Головному управлінні ДПС області є консультаційно-дорадчим органом.

Олександр Лавров, начальник Головного управління ДПС у Полтавькій області:
-Обирається сьогодні безпосередньо громадська рада, яка буде проводити діяльність спільно з податковими органами для більш тісної співпраці податківців і підприємців. Вирішення будь-яких питань, які виникають по роботі

Заявки на членство в Громадській раді подали 14 представників громадських організацій Полтавщини, - розповідає голова Ініціативної групи з формування громадської ради при ГУ ДПС у Полтавській області Олексій Нестуля.

Олексій Нестуля, голова Ініціативної групи з формування громадської ради при ГУ ДПС у Полтавській області:

-Ті гострі питання, які виникали під час пошуків оптимальних і форм співробітництва і форм діалогу із суспільством, яке пр-різному реагувало на різні новації у податковій сфері. вони дозволили нам обійтися без якихось майданів, збурень.а вирішувати за столом і під час діалогу. і дуже приємно, що наші пропозиції.Вони були почуті і враховані у законодавчих актах, які відповідали інтересам плптників податків

Під час зустрічі спікери відзначили, що впродовж восьми місяців цього року до державного бюджету платниками податків області мобілізовано платежів в сумі понад 12 млрд. грн.