У будинку на Браїлках - витік невідомої речовини

-Ніхто нам…воняє.Шамота нічого…в Полтаві.

 Впродовж двох днів жителі будинку за адресою бульвар Нестерова 18 потерпають через витік невідомої речовини та їдкий сморід у підвальних приміщеннях та квартирах.

Алла Чепець - мешканка будинку:

-все началось з воскрісєнья пахнуть, вчора париїжали вирішували, сьогодні, так і нічого не вирішили. Вчєра Шамота казав що до 2 часов сьогодні все вирішем, подвали провірять тчатєльно.Всі служби приїхали, а каналізаціонні люки ніхто не провірив. Даже нічого не заміряли

Зі слів місцевих жителів вирішення проблеми міська влада відкладає, мотивуючи важливішими проблемами.

-Приїжають сюди… вибори.Щас дом…на світі.Приїхали…і уїхали

Після скарг мешканців фахівці провели обстеження. За результатами це сірчастий ангідрид, безбарвний газ з різким запахом - розповідають місцеві жителі.

Ірина Овчаренко - мешканка будинку:
-МЧС приїжали провіряли.І з замірами ходили все, в 9 разів сказали перевищує норм

ЗК. Зі слів жителів будинку працівники ЖЕО обробили підвали та підїзди будинку розчином, що прибирає випари. Попри це газ продовжує поражати дихальні шляхи людей.

Ірина Овчаренко - мешканка будинку:
-У нас єсть малі діти.Які кашляють, які жалуються на те що у них насморк, в яких глаза печуть, все, ну ніхто ніяк не реагірує

Впродовж кількох днів життя в отруйному середовищі без допомоги міської влади мешканці будинку почали самі шукати шляхи боротьби. Деякі сім"ї виїхали до родичів чи у готелі.

-Мені сказали….чекаємоУ пресслужбі міської ради повідомили що на сьогодні є лабораторні дослідження, які засідчують, що жодних перевищень норм забруднюючих речовин у будинку не виявлено, в тому числі сірчистого ангідриду. Натомість мещканці будинку запевняють сморід як був так і є !