Лідер руху простих людей Сергій Каплін проводить зустрічі з полтавцями та вислуховує їхні проблеми

Лідер Руху« Простих людей» продовжує проводити дворові зустрічі із полтавцями.Сергій Каплін збирає проблематику кожного двору та мікрорайону Полтави і додає до своєї програми,яку він також презентує полтавцям під час зібрань.

 Сергій Каплін, лідер Руху «Партії простих людей»:

- Як завжди йдемо у двори. Ми єдині. Для того, щоб подивитись людям у очі. Прозвітувати вчергове, і нам не соромно в ті очі дивитись, адже ми завжди відповідали за те, що обіцяли, і завжди робили за можливості те, що обіцяли.

Таких зустрічей Сергій Каплін провів уже більше 50. Багато полтавців приходить і розповідає про проблеми свого будинку, двору та мікрорайону. Вони та впевнені, що Сергій Каплін зможе допомогти їм.

 Катерина Іванівна, полтавка:

- Я за нього (Сергія Капліна) голосувала ще як його вибирали в Києві. Тут у Полтаві голосувала. Я його знаю. І того я до нього прийшла. Да, звичайно, я його підтримую. Тому що тут потрібні такі люди: молоді, енергійні і з досвідом. Я думаю, що в Києві він досвіду вже набрався. 

 Микола Федорович, полтавець :

- Мені він більше імпонує тим, що я наполовину познайомився з його програмою. Тут дуже багато толкового. Є що змінити у Полтаві і Полтаву привести до порядку. Кожну проблему будинку та району Рух « Простих людей» вносить у свою програму.До неї додають також пропозиції полтавців, які допоможуть покращити різні сфери Полтави.

Ігор Кислов, екскапітан ФК «Ворскла»:

-Очень много дается предложений, чтоб внести в эту программу. Это и по ОСББ, о том, как наладить взаимоотношения между людьми и мэром. Все это мы анализируем и попробуем еще дополнить нашу программу после завершения встреч в городе Полтава.