Відбулася нарада Голови Нацполіції Ігоря Клименка та голови ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» Ольги Айвазовської

Відбулася нарада Голови Нацполіції Ігоря Клименка та голови ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» Ольги Айвазовської. Тема - вибори 25-го жовтня. Очільник Нацполіції, зокрема, наголосив,основне завдання правоохоронців під час виборчого процесу - простежити за тим, аби вибори пройшли в межах законності.

Ігор Клименко, Голова Нацполіції :

-Виборчий процес уже розпочався, і основне завдання поліції, не бути втягнуті в ці виборчі перегони. Поліція поза політикою, на стороні винятково закону,підкреслив пан Клименко . Повідомив і про статистику порушень виборчого законодавства

Ігор Клименко, Голова Нацполіції :

-Починаючи з 5-го вересня складено 2 адмінпротоколи.Найпоширенішими порушеннями під час виборчого процесу Ігор Клименко назвав факти незаконної агітації. Це три чверті усіх зафіксованих адміністративних порушень. Свій відбиток на цьогорічні вибори накладає і пандемія коронавірусу. 

Ігор Клименко, Голова Нацполіції:

-Цього року вибори пройдуть в специфічних умовах.В свою чергу голова Громадянської мережі  Ольга Айвазовська зауважила, що у день голосування кожний поліцейський має знати досконало, як діяти в тій чи іншій ситуації, що може статися на дільниці.

Ольга Айвазовська голова Громадянської мережі:

-Інструкції, розроблені нами на основі законодавства про вибори.Якщо поліція діятиме так, як і на президентських виборах минулого року , то довіра до поліції як інституту буде зростати,  додала Ольга Айвазовська.