Курсанти військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікації та інформатизації провели обкатку бронетехніки на Вакуленському полігоні

Це обкатка бойової техніки. Важливий елемент проходження навчань курсантів ВІТІ на Вакуленському полігоні. Цього разу вони виконували завдання з тактичної медицини, працювали із засобами зв'язку в польових умовах та долали психологічну смугу перешкод.

Андрій Кравченко,начальник циклової комісії військового інституту телекомунікації та інформатизації ім. Героїв Крут:

- Відповідно до навчального плану виділяється певна кількість годин, найбільша кількість годин виділяється у нас на тактичну підготовку та на стрілецьку зброю та вогневу підготовку.Буду казати відверто зауваження є. Чому? Тому що тиждень назад це ще були звичайні школярі тому фізична підготовка трошки слабувата. Оскільки курсанти - в першу чергу зв’язківці, то вчаться працювати із різними засобами зв’язку. 

 Роман Цибулов виконуючий обов’язки заступника начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення:

- На разі у нас використовуються засоби зв’язку Моторола, Хасан, Харіс і проводові засоби зв’язку які використовуються ще з радянських часів .Наш навчальний заклад постійно забезпечується, оновлюється технічні засоби виробники як українські так і іноземного виробництва. Немає такого, що одна партія прийшла і на тому поставки завмерли ні, постійно приходить щось нове. На місці не стоїмо постійно йдемо в ногу з часом.
Курсанти стомлені, проте вражені. Діляться своїм досвідом проходження смуги перешкод і емоціями від того, що над їх головою проїжджав бронетранспортер. 

Данило Негода: 

- Було страшно, але коли він проїхав стало легше. Найбільше мені сподобалася локація радіозв’язку та установки зв’язку.Я все життя мріяв стати військовим і от коли випала така нагода я скористався 

Юлія Воскобійник  :

- Мені все сподобалося, я щаслива що мені дали таку змогу пройти смугу перешкод, я сьогодні дізналася багато нового і цікавого в мене безмежно багато вражень.Спочатку було складно, але потім ми якось звикли до цього всього, звикли до такого режиму, звикли до цих перешкод, ми кожен день проходили випробування до цього всього звикаєш. 

В польових умовах курсанти проживуть ще трохи менше тижня, а 15-го вересня повернуться до Полтави, де розпочнуть підготовку до складання присяги на вірність українському народу.