85-й ювілей сьогодні відзначає ветеран Збройних сил, полковник Степан Лукасевич

85-ту річницю сьогодні святкує ветеран Збройних сил, полковник Степан Лукасевич. На його подвір’ї гамірно, бо з вітаннями завітали друзі. Вони кажуть, що Степан Петрович завжди вирізнявся принциповістю і стійкістю духа. А ще багато чого зробив для розвитку ветеранського руху.

Володимир Регент, голова міської ради ветеранів, товариш:
-Он возглавлял ветеранскую организацию Киевского района, которую буквально до последнего времени. Он только недавно освободился от этой должности.Его всё время на протяжении все этих лет очень характерно для него было, что его отличало это именно его трудолюбие, любовь к ветеранскому движению, принципиальность

З вітаннями до іменника завітав і депутат міської ради, голова міської організації ВО «Батьківщина» Андрій Матковський, який знає Степана Петровича давно.

Андрій Матковський, депутат міської ради, голова міської організації ВО «Батьківщина»:
-Степан Петрович для мене є взірцем справжнього офіцера, надійного друга. Він багато років очолював ветеранську організацію Київського району. Був у мене, як кандидата на міського голову, довіреною особою, і дуже багато чого зробив для виховання молоді, для підтримки наших ветеранів. І хочеться побажати йому в цей день ще багато-багато років життя. І я думаю, що з таких людей як Степан Петрович, нам і молоді, треба брати приклад і ніколи не забувати їх військовий і трудовий подвиг

Пам’ятати таких людей як Степан Лукасевич, поважати їхню старість та якомога частіше радувати - це обов’язок сучасної молоді, - вважає депутат міської ради Майя Матвєєва.

-Степан Петрович Лукасевич всю свою жизнь посвятил служению Родине, служению армии. Он ветеран Вооруженных сил.Хочется выражать всегда своё глубокое уважение и заботу к людям именно того поколения, потому что в то время жилось очень-очень сложно

Сам ювіляр каже, що неочікував на таких гостей, і додає, що секрет його щасливого життя - дружина, з якою він у шлюбі вже 58 років.
-Я просто неожидал такого.Очень приятно, что у нас есть такие люди, которые помнят

Степан Лукасевич та його дружина зазначають, що їм дуже приємна така увага. Говорять, що живуть в радості. Мають чудових дітей, онуків і правнуків. Тому такого щастя бажають усім.