Ні - спільному інспектуванню!

Близько сотні полтавців зібралися на акцію протесту біля облдержадімінстраії проти спільного інспектування позицій збройних сил України з бойовиками «ДНР». Ця акція стала реакцією на позачергове засідання тристоронньої контактної групи, де Леонід Кравчук і Вітольд Фокін від імені України дозволили проінспектувати позиції в районі Шумів, що під Горлівкою - говорять учасники протесту.

Анатолій (учасник акції):
- Прийшла інформація, що якісь сепаратисти будуть інспектувати позиції наших хлопців які воюють на російсько-українському фронті будемо так казати і люди які не згодні - вийшли.
- до облдерж адміністрації у нас немає вимог ми хочемо щоб нас побачили

Руслан ( учасник акції):
- Це акція для того щоб не було зради скажемо так, на наші позиції допускають ворога це не допустимо. Щоб вони дивлися які наші позиції
- від облдерж адміністрації ми хочемо щоб вони передали президенту що це недопустимо і не прємно для нас

Основною метою акції є привернути увагу центральної влади до невдовлення громадян наміром провести спільне інспектування позицій об*єднаних сил в Донецькій області.

Святослав ( учасник акції): 

- Ми то знаємо що цю ідею відмінили, але на нашу думку це крок до того, щоб дані прицеденти відбувалися частіше
- Мета вийти і заявити про те щоб такого не було ні в якому вигляді, ні в якій формі
- Від облдерж адміністрації ми хочемо щоб нас побачили, почули і передали даний меседж у Київ

Під час акції зібрали близько 130 підписів під зверненням з вимогою порушити кримінальну справу за статтею «Державна зрада» проти членів тристоронньої контактної групи Кучми, Кравчука та Фокіна. Його вже передали до головного управління служби безпеки України в Полтавській області.