Турнір, що об’єднав навколо себе близько 1000 футболістів

Сергій Каплін, Ігор Кислов та Рух простих людей продовжують проводити футбольний чемпіонат — Кубок простих людей. Цей турнір об’єднав близько 1000 футболістів.  Його мета — створити для молоді можливості займатися спортом та розвиватися в Полтаві.

Сергій Каплін Лідер Руху простих людей:
- Протягом 20 років у Полтаві для молоді абсолютно нічого не робилося. Відтак у Полтаві нема куди піти, у Полтаві немає спортивної інфраструктури, немає полей, немає спортивних залів, палаців. І ми не маємо гучних перемог наших спортивних команд і спортсменів на національній і міжнародній арені. Наше завдання — забрати молодь від наркотиків, табаку, інших шкідливих звичок і спрямувати її зусилля на спорт, на таке яскраве, корисне для здоров’я дозвілля і ми будемо це робити. Але нам ваша потрібна підтримка.

Для футболістів цей турнір — як ковток свіжого повітря, адже подібних заходів у Полтаві не проводили майже ніколи.

Михайло Гравець ФК «Батлфут»:
-Турнір на висоті, настрій також, сподіваємося на перемогу.
- Гра як. То йде, то ні, але перемоги є .Це найголовніше. Але і поразки також, і нічиї. Як зазвичай.

Гравці зазначають, що найскладніше в іграх — власні переживання. Також відмічають високий рівень організації.

Данило Гравець ФК «Молода Левада»:
-Лично мне турнир по организации хороший. Хорошие мячи, организация, поля, но просто много портит волнение во время игры. А так спасибо за турнир и все подобное.

Надалі планують організовувати подібні турніри щорічно.

Ігор Кислов Екскапітан ФК «Ворскла»:
- Чувствуется накал нарастает, близится выход в полуфинальные группы и каждая команда дает бой, старается, не все получается, но эмоции, голы комбинации, все это присутствует, ради чего мы создавали турнир. Он у нас получился и совершенствуется с каждым днем. Поэтому просим и дальше так продолжать всех участников и болельщиков поддерживать и участвовать в нашем турнире.