У Художньому салоні відкрили виставку полтавського фотожурналіста Сергія Назаркіна.

«1/125 секунди» саме так називається виставка полтавського фотожурналіста Сергія Назаркіна, яку днями він представив у художньому салоні. Ця виставка - це такий собі фото звіт за роки й привід зібратися друзям, - розповідає автор.

Сергій Назаркін, фотожурналіст, член Національної спілки фотохудожників України :

-Тематично тут є портрети, єсть ветерани, єсть спорт, єсть природа. Це ті теми, які мені до вподоби і які я знімаю на протязі 40 років.Виставка називається 1/125 секунди. Чому? Тому що професійні фотографи знають, що у мене 70% фотографій зняті з цією видержкою

На багатьох світлинах зображені друзі Сергія Назаркіна, яких він дуже цінує. На відкриття фотовиставки завітав і депутат міської ради, голова міської організації ВО «Батьківщина» Андрій Матковський, з яким Сергій Назаркін товаришує давно.

Андрій Матковський, депутат міської ради, голова міської організації ВО «Батьківщина»:
-Дуже приємно згадати, що було 10 років тому, що було 20 років у Полтаві.Бачу фотографії шановних наших ветеранів, визволителів. Бачу фотографії наших лікарів, бачу фотографії полтавців.Дуже добре, що є такі митціє такі роботи. І це наскільки мені відомо вже сорокова виставка Сергія Олександровича.Ми маємо підтримувати таких людей, таку ініціативу. Я думаю, що ці роботи залишаться на віка в архівах нашого міста і пам’яті полтавців.
Друзі Сергія Назаркіна кажуть, що пишаються ним і вважають його виставку цівкою і різноплановою.

Віталій, товариш:
-Ясчитаю, что выставка уже удалась ему. Тут разноплановая выставка. Портрет, пейзаж, спортивное фото. Пришёл бывший мер поздравить его. Я так понял, что они коллеги. Поддерживает его
Цього року вийшов і фотокаталог автора, який видали за сприяння благодійників, серед них і депутат міської ради Андрій Матковський.