Анна Кукоба подає до суду на партію «Рідне місто»

«У моєму дитинстві перед очима завжди був приклад батька - Анатолія Тихоновича Кукоби. Його енергію і погляди я пам’ятаю і розділяю до цих пір.»

Це фрагмент з відео, через який у Полтаві розгорівся політичний скандал. Донька колишнього мера Полтави Анатолія Кукоби звинувачує партію «Рідне місто» у використанні імені її батька у політичній рекламі. До тож вона хоче подати на партію до суду.

Анна Кукоба, донька Анатолія Кукоби:
-Завжди з’являються учєніки, послєдоватєлі і «дети» мера Кукоби, які дуже хотять примазатися до прізвища і, таким чином, здобути собі політичних дивідендів. Минулого разу це був Лев Жиденко. Цього разу це партія «Рідне місто», і зокрема Юлія Іщейкіна, яка не є донькою Анатолія Тихоновича.

Анна Кукоба говорить, що ролик, який «гуляє» просторами інтернату ображає її та пам'ять її батька. І додає: те, що Юлія Іщейкіна називає себе дочкою Анатолія Кукоби є повною нісенітницею.

Анна Кукоба, донька Анатолія Кукоби:
-Цю тему продовжують інші однопартійці. Зокрема, Чепурко. Теж, що він там щось навчався в Анатолія Тихоновича і т.д. Я невпевнена, що вони взагалі були знайомі.Я взагалі не знаю про що можна говорити з політичною силою, яка починає свою кампанію з такої ганебної брехні

Донька екс-мера Полтави Анатолія Кукоби говорить, що зверталася до партії «Рідне місто» з проханням прибрати відео, але її прохання проігнорували. Тому Анна Кукоба вирішила подати на них у суд. Наша редакція також звернулася до представників партії «Рідне місто», зокрема до Юлії Іщейкіної та наразі коментарів нам отримати не вдалося.