Увага! Не чіпайте приманки з вакцинами проти сказу!

Увага! Не чіпайте приманки з вакцинами проти сказу!

 15 вересня на території Полтавської області розпочалася кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин. Вакцину від сказу розповсюджуватимуть шляхом розподілу принад з чотирьох літаків АН-2 зі злітно-посадкової смуги села Пироги Глобинського району. Протягом 15 вересня літатимуть над Гадяцьким, Глобинським, Лохвицьким, Семенівським та Хорольським районами.

Про це повідомили на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Таку імунізацію проти сказу диких тварин організовують у  регіоні з 2007 року.

До речі, завдяки саме цій практиці пероральної імунізації диких м’ясоїдних, котрі є основними розповсюджувачами збудника цієї хвороби, у багатьох країнах Європи у кінці минулого століття вдалося повністю позбутися захворювання!

Приманка безпечна, має вигляд невеликих брикетів. розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула із вакциною проти сказу.

Прохання до жителів: при виявленні приманки не брати їх руками і не переносити їх з місця на місце, тим більше додому. Особливо застерегти дітей, з приманками  з вакциною не гратися, а тим більше не пробувати, не розламувати!