Провокація на зустрічі Сергія Капліна з полтавцями закінчилася бійкою, люди викликали поліцію

Сергій Каплін, лідер Руху простих людей, вже четвертий тиждень проводить зустрічі із полтавцями. На них дізнається про локальні проблеми мешканців. Вчора на одну з таких зустрічей прийшов провокатор, який намагався її зірвати.

Сергій Каплін лідер “Руху простих людей”:
- У них одна мета — нажитися. Вони всі бізнесмени. А ми команда простих людей. І ми будемо захищати простих людей. До кінця виборчої кампанії провокацій буде просто неймовірна кількість. Будуть присилати сюди й бандитів, буду знищувати наші борди. Але ми все це переживемо. Ми переживемо й обов’язково переможемо.

За словами очевидців, провокатор лаявся нецензурними словами, шумів та не давав людям поспілкуватися з Капліним. Полтавці встали на сторону лідера Руху простих людей та виганяли провокатора. Вже під кінець зустрічі він вдарив одного з помічників Сергія у голову. Очевидці викликали поліцію.

Роман Мохов помічник Сергія Капліна:

- Чоловік просто вліз в толпу, ображав СК, зривав міропріятіє. От і все. Після того була драка, він вдарив людину, приїхала скора, зараз поліція, пишуть заяву на нього.
 Нормальні люди так не поступають. Приїхав наш Каплін виступати, мають дати можливість розмовляти, і підставляти сюди людей, які дезінформірують, заважають, я вважаю, що це позор.
Якщо голосувати, то голосувати за справедливих людей. Які дійсно за людей. Ото моє слово.

Як підсумок — нападник розсік Євгену Солтусу брову та залишив синець під оком.

Євген Солтус помічник Сергія Капліна:
- Під час зустрічі з людьми і Капліним
- Провокатор напав і я отримав удар у голову. Зараз знаходжусь в обласній лікарні. Почуваюся не дуже добре

Сергій Каплін зазначає, що ніякі провокації не зупинять його і він продовжить спілкуватися з простими людьми у дворах.

Сергій Каплін лідер “Руху простих людей”:
- За своє життя я боровся за простих людей і проти різних найвпливовіших олігархів. Але я завжди перемагав. І мені не соромно дивитися людям в очі. Бо я виконав 100% своєї програми і дуже багато зробив для нашого міста, для нашої Полтави.