Партійний актив ВО «Батьківщина» зустрівся з полтавськими однопартійцями

 Днями у Полтаві відбулася зустріч партійного активу ВО «Батьківщина» з полтавськими однопартійцями. На заході обговорили стратегію роботи, визначили пріоритети та проблеми. З телефонним дзвінком до полтавської команди вперше після хвороби звернулася й очільниця партії Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко, очільниця ВО «Батьківщина»:

-Полтавська команда наша завжди, завжди перемагала. Завжди показувала надзвичайно сильні результати. Зараз ми стоїмо ще перед однією великою історією, прямо я сказала б новою епохою. Тому що новий виборчий закон, абсолютно нові підходи, абсолютно нові вимоги до команд, які приймають участь. І нам, полтавській команді, я думаю всі шанси є показати один з найкращих результатів по Україні

Полтавська партійна структура - досить сильна, - зазначає керівник обласного штабу Сергій Бєлашов, і додає, що всі вони вже готові до нових викликів.

Сергій Бєлашов, керівник Полтавського обласного штабу:
-Сильная команда и электорат в области людей, которые действительно много поддержывают «Батькивщину», любят «Батькивщину».

З сайту партії відомо, що понад 45 тисяч кандидатів до місцевих рад, а також майже півтори тисячі кандидатів на очільників ОТГ представлятимуть ВО «Батьківщина» на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня. Конференція, на якій відбудеться офіційне висунення у Полтавській області запланована на 17 вересня.