Біля театру ляльок облаштували вуличну торгівлю. Полтавці обурені

 Торгові намети буквально туляться до театру ляльок. Тут торгують одягом, взуттям, різноманітними аксесуарами навіть медом. Полтавці обурюються - перетворили площу у базар. - це вже занадто.

-Я даже не знаю, що це. Не дуже виглядає.
-В мене дочка возмущалась. На велосипеде ми тут катались. Воно не для цього

Продавці говорять - усе законно і людям подобається:

-Все документы есть. Приезжала полиця, проверяла. Тут ничего такого нет
-Ми сьогодні перший день і люди дуже задоволені, тому що вони йдуть з роботи-на роботу, їм це дуже зручно. Вони не мають часу ходити по магазинах, по ринках, тільки такі відгуки чули

-А іншого місця не знайшлося»? «Ми не можемо бути на всіх місцях. Ми були колись біля ДК ПТК, колись біля «Лтави», а тепер тутНевже адміністрація театру дала згоду, - обурюються полтавці.

-Я так понимаю, руководство театру здає в оренду ці площі». «Це ми зараз з’ясовуємо». «Це комунальна земля. Комусь ці гроші йдуть. Йдуть вони тільки в кишеню. Надо найти цю кишеню і сказать, шо як ви так приймаєте рішення. Вони ж можуть і на асфальті так виставлять. Немає власті. Хто - Шамота, Удовіченко, правильно, командують? Перший вопрос до них.

Організатори вуличної торгівлі - виставковий центр TIC - не на камеру розповіли, що спочатку планували організувати продаж у виставковій залі міського будинку культури. Заступниця Полтавського міського голови Тетяна Юрченко не дозволила орендувати виставкову залу через карантинні обмеження. Дати погоджені, а місце перенесли. Організатори знайшли відкриту площу та уклали договір з адміністрацією полтавського академічного театру ляльок. Відпочатку планували вести торгівлю протягом 4 днів, та сьогодні наметове містечко таки приберуть, - зазначають організатори.