Стан дитячого майданчика,по вулиці Івана Мазепи, 42 обурює мешканців

  Мешканці будинків по вулиці Івана Мазепи, 42 нарікають на те, що вже протягом багатьох років міська влада не займається благоустроєм їхнього двору. Також люди скаржаться на закинутий та аварійний дитячий майданчик, через що діткам немає, де гратися.

Євгенія, мешкає у будинку по вулиці Івана Мазепи, 42:

-Постійно оці гілки, постійно у нас трава в коліно, дітям немає, де гратися. Аварійна гірка, в якій немає перила.Качеля та тоже не працює.У нас дітей дуже багато, але площадки немає. Зверталися й писали

Наталія, мешкає у будинку по вулиці Івана Мазепи, 42:
-У нашому дворі зовсім відсутній дитячий майданчик. Він загромаждьон гілками, які випиляли, напевно ЖЕК, оставили, там завелися їжачки у нас.Діткам зовсім немає, де гратися.

Люди говорять неодноразово зверталися до міської влади: і до колишнього очільника Олександра Мамая, і до нинішніх керманичів, але їм завжди відповідали одне і теж:фінансування немає. Також мешканці будинку турбує й питання встановлення лежачого поліцейського у їхньому дворі.

Наталія, мешкає у будинку по вулиці Івана Мазепи, 42:
-У нас ще велика проблема склалась, що вони просто тут бігають міжду деревами і нам дуже нада поліцейські.

Наталія, мешкає у будинку по вулиці Івана Мазепи, 42:
-Бажано лежачі поліцейські, тому що машини летять дуже. Можуть навіть збити. Ми іногда виходимо на дорогу, щоб сказать водітєлю: «Притормозіть, будь ласка». Тому що летять на шаленій швидкості.

Дізнатися, коли мешканцям будинків чекати безпечного дитячого майданчика ні у представника команди Олександра Удовіченка у міській раді, заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка нам наразі не вдалося, не коментує ситуацію й Олександр Шамота.